مجموعه کابلچی شما را به خرید بهترین انواع سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

المان های شهری نوری

آنچه در این مقاله می خوانید...

المان شهری نوری چیست

 

 

 

المان شهری نوری چیست

در طراحی شهرها نماد های هر شهر جز اصلی در آن شهر میباشد که به آن المان شهری میگویند. که انواع مختلفی دارد. المان های نوری مهمترین نوع المان برای شب ها میباشد که برای تامیین امنیت استفاده کنندگان از فضا و همچنین زیباسازی شهر ضرروی میباشد. در ادامه به توضیح کامل المان های نوری خواهیم پرداخت. جهت خرید المان نوری مدل گل اُرکیده و  مدل پرچم و مدل چتر و مدل توپ و مدل کلبه ای و مدل آبشاری و مدل خمره ای همچنین دریافت اطلاعات کامل در مورد این المان نوری فرم مشاوره و فروش را پر نمایید و یا با کارشناسان ما در حوزه فروش در ارتباط باشید.

المان شهری  یا (Urban Element) چیست؟

المان شهری یا نماد شهری (Urban Element) از جمله مهمترین اجزاء در طراحی شهری است. به کمک هنر معماری و پیکره‌سازی از ویژگی‌های اشکال و حجم‌ها، استفاده کرده و مفاهیم خاصی را به مخاطب انتقال می‌دهد. یک المان شهری می‌تواند با متریال مختلف (انواع فلز، سنگ مرمر، فایبرگلاس، چوب و بتن و …) به شکل  انسان، حیوان و یا اشیاء یا گل یا برگ یا چتر و …. طراحی شود.

آبستره، از شکل و فرم، رنگ و خط، برای خلق این  ترکیب ها استفاده می‌کند و دارای مفهومی گنگ است. به‌طور کلی این محصول، با ایجاد نوعی نماد فرهنگی، باعث بوجود آوردن  هویت یک شهر شده و با تکرار این موارد در ذهن مخاطب، جاودانه خواهند شد و احساس خاصی در ذهن مخاطب به  وجود می آورد. جهت بررسی دقیق و آشنایی کامل با انواع المان شهری با ما همراه باشید.

 

سرفصل‌های مقاله نمایش

المان شهری اسب های (موستانگ) وحشی مکزیک

نمادهای شهری، سازه‌های یادبود هم نامیده می‌شوند. با ترکیبی هماهنگ، هر فرد بنا‌بر ذهنیت و استنباط خود، با آن ارتباط برقرار‌کرده و مفاهیم پنهانی آن‌را درک خواهد کرد نکته مهم استفاده از نمادهای شهری همیشه برداشت مردم و بینندگان این آثار است. بنابر‌این المان‌های مختلف باید با شناخت و توجه به ویژگی‌های فرهنگی آن شهر و منطقه، طراحی  شوند.

المان شهری، هویت و تاریخچه، یادبود و معرف نماد یک شهر و منطقه می‌تواند باشد. علاقه‌مندی به شهر و یا منطقه‌ای خاص، به دلیل زیبایی های آن  است که مخاطبین به چشم دیده‌اند. عابرین، مسافرین و شهروندان، آن مناطق را در ذهن خود با همان سمبل‌ها و المان‌ها یاد می‌کنند. مثلا المان‌های معروف شهری می‌توانند تبدیل به مجسمه‌های کوچکی برای فروش شوند.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: ژینو حسینی

راه های ارتباطی:

phone icon مدیر مجموعه: 09120797470

phone icon مدیر فروش: 09120223341

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zhinoirani166@gmail.com

telegram icon تلگرام: aynoorled@

مجموعه کابلچی شما را به خرید بهترین انواع سیم و کابل دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس بگیرید