چراغ خیابانی شایان برق-

 

 

چراغ خیابانی رامند 20-200 وات شایان برق
چراغ خیابانی رامند

 

 

چراغ خیابانی هیمالیا 75-80 وات
چراغ خیابانی هیمالیا

داخلی

خارجی

 

چراغ خیابانی 100 وات شهباز شایان برق
چراغ خیابانی شهباز

 

 

گروه صنعتی شایان برق در سال ۱۳۷۲ به منظور طراحی و تولید محصولات الکترونیکی و رایانه ای تاسیس گردید و در سال ۱۳۷۹ تحولاتی در ساختار تشکیلاتی و امکانات شرکت ایجاد شد. که ماحصل آن توسعه و تنوع محصولات (ساخت تزئینات الکترونیکی شهری نظیر درختان و نمادها و المان های دکوراسیون رنگی LED) و عرضه چندین هزار نوع از این کالاها به شهرداری ها بوده و سبب تزئین وزیبائی صدها میدان و فضای عمومی در کشور گردیده است. امکانات و تجهیزات این مجموعه تولیدی و از جمله بنای کارخانجات عظیم ما در شهرک صنعتی شماره ۳ اراک و تبدیل این شرکت به بزرگترین تولید کننده مبتکر در عرضه محصولات مختلف مبتنی بر تکنیک LED را به دنبال داشت. ساخت برج های عظیم نوری، پایه چراغهای اتوبانی و خیابانی و دهها نوع محصول جدید (با اضافه شدن بخشها و سوله های گسترده و مجهز مربوط به ساخت سازه های فلزی) در کنار امکانات منحصر به فرد تولید محصولات الکترونیکی و ال ای دی ، نهایتا به شکل گیری گروه صنعتی شایان برق (بعنوان صنعتگری پویا، نمونه،کارآفرین و برتر در منطقه) منجر گردید. توجه خاص به توسعه بخشهای تحقیق و نوآوری، طراحی و مهندسی و رویکرد جدی به مشتری مداری در سایه عرضه محصولاتی مدرن با کاربردی عمومی و مفید و در راستای صرفه و صلاح مصرف کنندگان، این شرکت را بعنوان پیشگام و تولید کننده بزرگ محصولات روشنائی فوق کم مصرف LED در کشور مطرح نموده است، به نحوی که هم اکنون و برای اولین بار انواع چراغهای صنعتی سوله ای LED، خیابانی LED، پارکی LED، پروژکتورهای LED، مهتابی LED و دیگر تولیدات LED خانگی، اداری و تجاری با کیفیت و کارایی به مراتب بالاتر از نمونه های خارجی و در طیفی گسترده توسط مهندسین و متخصصین ارزنده این شرکت تولید و به بازار عرضه می شود. موجب نهایت مسرت است که محصولات این شرکت علاوه بر اینکه به طور مطلوب مورد اقبال عمومی (در اقصی نقاط کشور) قرار گرفته است، مرزهای میهن عزیز را نیز به منظور صادرات (کشورهای همسایه، حاشیه خلیج فارس،CIS و حتی اروپایی) درنَوَردیده و گروه صنعتی شایان برق را به عنوان صادرکننده برتر استان صنعتی مرکزی طی سالهای متوالی شاخص نموده است.

مجموعه کابلچی یکی از بزرگترین پخش کنندگان محصولات روشنایی و برقی در بستر اینترنت می‌باشد. این مجموعه به پخش عمده انواع محصولات روشنایی و برقی از جمله چراغ پارکی، چراغ خیابانی، سیم و کابل، کلید اتوماتیک، کنتاکتور، انواع المان نوری، نورافکن، برج نوری، پایه چراغ خیابانی، وال واشر، لامپ ال ای دی، لامپ گازی، ترانس گازی و غیره به سراسر کشور می‌باشد. ارسال از طریق باربری و همه روزه انجام می‌گردد.

مجموعه کابلچی نمایندگی فعال شرکت ماهان کابل امیر می‌باشد، که به پخش محصولات این شرکت با نازل‌ترین قیمت به سراسر کشور میپردازد. همراهان گرامی جهت خرید محصولات ماهان کابل امیر از جمله خرید کابل خودنگهدار ماهان کابل امیر و همچنین دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید فرم مشاوره و فروش را پر نمایید. و منتظر تماس مشاورین فروش ما در کمتر از ۱۲ ساعت کاری باشید. اما چنانچه درخواستتان فوری می‌باشد از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط حاصل فرمایید.

تماس بگیرید