قیمت چراغ تیر برق-چراغ خیابانی یکی از مهم ترین ابزارهای تامین روشنایی در خیابان ها و معابر می باشد. چراغ خیابانی یکی از مهم ترین نیاز های انسان متمدن میباشد. ایجاد و تامین روشنایی در خیابانها و معابر جهت تامین امنیت عابران و وسایل نقلیه و رانندگان، امکان رفت و آمد در شب و همچنین جلوگیری از جرم و جنایت و دزدی و… میباشد.

 

انواع چراغ خیابانی عبارتند از: چراغ خیابانی گازی چراغ خیابانی ال ای دی و چراغ خیابانی خورشیدی

چراغ خیابانی LED

چراغ خیابانی گازی نوع قدیمی چراغ های خیابانی می باشد. در حال حاضر نیز بیشتر خیابان ها و معابر با این نوع از چراغ روشن میشوند. چراغ خیابانی ال ای دی نوع جدیدتر چراغ های خیابانی میباشد. که در چند سال اخیر وارد بازار شده و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و مقرون به صرفه تر بودن با استقبال زیادی روبه‌رو شده است. دولت ها در حال برنامه ریزی برای جایگزین کردن اینکه راه ها به جای چراغ های قدیمی اند.

قیمت چراغ تیر برق سهیل گلنور
چراغ خیابانی سهیل

 

چراغ خیابانی ال ای دی مدل جدید چراغ های خیابانی می باشد.این چراغ ها براساس نوع چیپشان در دو مدل SMD و COB تولید می گردند. چراغ هایی با چیپ SMD نور را پخش میکنند و چراغ های با لنز و چیپ cob نور را متمرکز میکند و نور بیشتری تولید می کنند.

ویژگی چراغ خیابانی ال ای دی:

 

  1. طول عمر طولانی
  2. مصرف انرژی پایین
  3. روشن شدن سریع و بدون نیاز به زمان برای گرم شدن
  4. تولید گرمای کمتر
  5. هزینه تعمیر و نگهداری کمتر
  6. در طول زمان دچار افت نور نمی شود

از بهترین تولید کنندگان چراغ خیابانی smd در ایران میتوان به شرکت گلنور مازی نور، صباترانس، پارس شهاب شعاع نور و… اشاره نمود. و همچنین از بهترین تولید کنندگان چراغ خیابانی cob در ایران تمیوان به شرکت صباترانس، شعاع نور، افراتاب و… اشاره نمود.

چراغ خیابانی سی او بی
چراغ خیابانی سی او بی

 

 

چراغ خیابانی گازی

این نوع چراغ خیابانی به سه دسته تقسیم میشود که عبارتند از: چراغ خیابانی متال هالید، بخار سدیم و بخار جیوه.

مدل بخار سدیم آن از رواج بیشتری برخوردار می باشد و همچنین مدل متال هالید کمترین کاربرد را دارد. لازم به ذکر است که گاز های به کار رفته در این لامپ ها سمی است و در صورت شکستن لامپ و ورود این گازها به محیط باعث ایجاد و وارد شدن آسیب به انسان ها، محیط زیست و جانداران می شود. و قیمت این چراغ ها پایین تر از چراغ های ال ای دی می باشد. از بهترین تولید کنندگان چراغ خیابانی گازی در ایران توان به شرکت گلنور و مازی نور اشاره نمود. این دو شرکت یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند ها در ایران و منطقه می باشند هر دو این شرکت ها سوالات تولیدی خود را به سایر کشورها صادر می کند.

 

 

چراغ خیابانی تیر برق
چراغ خیابانی فروزان گلنور

قیمت چراغ تیر برق

مشتریان عزیز کابل چی جهت خرید انواع چراغ خیابانی و جهت دریافت قیمت چراغ خیابانی led smd، قیمت چراغ خیابانی COB و قیمت چراغ خیابانی گازی فرم مشاوره و فروش را پر نمایید و منتظر تماس مشاورین فروش ما در کمتر از ۱۲ ساعت کاری باشید. چنانچه درخواستتان فوری می باشد از طریق شماره های موجود در سایت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید